O mnie.

Kilka słów o mnie czyli autorze bloga.

Witaj, nazywam się Darek Kazimierski i opowiem Ci jak rzuciłem palenie. Byłem długoletnim palaczem (mamo, tato – wybaczcie). Co prawda już nie praktykuję, ale uważam, że jeśli przez wiele lat się paliło to palaczem się już pozostanie do końca życia. Z własnego doświadczenia wiem (przyznaję się, rzucałem nieskutecznie kilka razy), że zapalenie jednego papierosa powoduje poważne ryzyko ponownego włączenia do grona aktywnych palaczy a tego na pewno bym nie chciał. Nie tylko ze względu na fakt, że jestem szczęśliwym ojcem dwóch przecudownych córek, którym jako rodzic powinienem dawać dobry przykład. Również ze względu na moją kochaną żonę, która jest przeciwniczką palenia i mocną dopingowała mnie do tego by je rzucić. To także jej sukces.

Prawie 40-latek, aktywny zawodowo i przedefiniowujący właśnie swoją wizję przeżycia kolejnych 40 lat. Głęboko bowiem wierzę, że jeszcze co najmniej drugie tyle przede mną.

Dlaczego zdecydowałem się pisać tego bloga?

Bo zawsze chciałem podzielić się swoim doświadczeniem tak by zainspirować innych do pożegnania „śmierdzącego” nałogu. Szczególnie, że sukces odniosłem realizując własny plan jak rzucić palenie. Skuteczny sposób, który uwolnił mnie od nałogu 30 sierpnia 2007 roku. Ten słoneczny dzień był pierwszym dniem reszty mojego życia bez papierosa. I to bez jakiegokolwiek „dopingu” (czytaj. wspomagania się). Nie chciałbym, żebyś pomyślał(-a), że jestem przeciwnikiem wspomagania się przy rzucaniu palenia. Nic z tych rzeczy. Jeśli uważasz, że to Ci pomoże w tym jak rzucić palenie nic mi do tego. Doświadczenie to jedyny nauczyciel. O moich doświadczeniach jak rzuciłem palenie dowiesz się na tej stronie. Dla mnie i zapewne również dla Ciebie istotne jest to, że są to doświadczenia pozytywne, doświadczenia zwycięzcy, którymi warto się dzielić.

Dlatego też zachęcam innych szczęśliwych już niepalących do podzielenia się swoim sukcesem. Piszcie do mnie jak Wam się udało rzucić palenie. Warto podzielić się tymi ZWYCIĘSTWAMI z innymi.

Na koniec mam do Was jeszcze prośbę. To mój pierwszy blog. Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek, cokolwiek napiszę, tym bardziej o tym jak rzucić palenie i jeszcze do tegobędę to publikował. 🙂

Jak mawiała moja nauczycielka języka polskiego w technikum – Pani Zofia Siekierzyna (serdecznie pozdrawiam Pani Profesor) – lekkiego pióra to ja nie miałem. Choć solidnym uczniem byłem.

I dlatego też proszę Was o informację zwrotną co powinienem zmienić, na co zwrócić większą uwagę, czego unikać a co wzmacniać. Co lubicie w „moich tekstach” a czego powinienem się wystrzegać. Ten blog piszę dla Was. Chcę Wam pomóc w tym jak rzucić palenie więc pomóżcie mi to zrobić w sposób, który będzie zdatny do przeczytania i przyswajalny.

Każda, naprawdę każda opinia jest dla mnie ważna więc podzielcie się nią ze mną. Każda z nich pozwoli mi się poprawić. Pozwoli wykonać mały krok do tego, żeby ten blog był lepszy, bardziej pomocny i inspirujący. Dał Wam większą wartość w zmaganiach z rzuceniem palenia.

I to by było na tyle jeśli chodzi o „wstępniaka o mnie”. Jak na człowieka, którego dużo energii kosztuje pisanie chyba poszło mi całkiem nieźle?

Życzę Ci WSPANIAŁEJ reszty Twojego życia bez papierosa.

:-Darek